سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 Tuesday 18 May 2021

 • نزدیک به مکان های دیدنی

  هتل کارون در نزدیکی کناره ی زاینده رود و ابتدای خیابان حکیم نظامی واقع شده است که با مکان های تاریخی و دیدنی شهر اصفهان از جمله سی و سه پل و ... فاصله چندانی ندارد.
 • سرویس در حد سه ستاره

  سرویس عالی در حد سه ستاره به مهمانان گرامی ارائه می شود.

  مدیریت این هتل همواره بر این باور است که منافع مالی در پی رضای خاطر میهمانان تضمین می شود و عرضه ی یک سرویس خوب در وابستگی به واحد اقامتی بسیار کارساز و مبین مدیریت در کنترل کیفیت محسوب می شود.

 • مدیریت و نظارت فعال بر امور هتل

  مدیریت هتل کارون با عنایت به اینکه در دانشکده های هتل داری اصفهان تدریس می کند ولی آنی از اداره هتل چشم بر نمی دارد و هرگونه نقص در امور را در حداقل زمان ممکنه مرتفع می نماید.

  پرسنل و مدیریت هتل کارون ضمن اقامتی خوش برای مسافران خود همیشه بازگشت بسلامت آنها را به شهر مبداء از درگاه احدیت خواستار است.

 • خاطره ای خوش از محیطی امن، آرام و دوست داشتنی

  این مجموعه با فراهم آوردن محیطی امن، آرام و دلنشین و همچنین با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده و متخصص در امر هتلداری سعی در هر چه بیاد ماندنی تر نمودن سفر رویائی شما به پایتخت فرهنگ و هنر ایران زمین دارد.
 • دارای تجهیزات و اینترنت WIFI

  کلیه اتاقها و محوطه و همچنین لابی هتل تحت پوشش شبکه اینترنت وایرلس می باشد که مهمانان گرامی می توانند با دریافت گذرواژه از پذیرش از این سرویس بهره مند شوند.
 • 1

اطلاعیه ها

23
اسفند1388

خبرگزاری موج

خبرگزاری موج

خبرگزاری موج - بیش از 100 هتل و مهمانپذیر در استان اصفهان، آماده پذیرایی از مسافران نوروزی...

27
اسفند1388

روزنامه کیهان

روزنامه کیهان

اصفهان -خبرنگارکیهان:بیش از 100 هتل و مهمانپذیر دراستان اصفهان آماده پـذیرایی از مسافران نوروزی است.  علی اصغر رضایت...

28
اسفند1388

صدا و سیمای استان اصفهان

صدا و سیمای استان اصفهان

صدا و سیمای مرکز اصفهان در سایت خبری خود آورده است : بیش از 100هتل و مهمانپذیر در...

20
خرداد1389

همشهری آنلاین

همشهری آنلاین

صنعت هتلداری ‌روزهای ‌دشواری را می‌گذراند  هتلداری- گروه گردشگری- رضا ظریفی: برنامه‌ریزی برای جذب مسافر در فصول کاهش...

«
»

صنعت هتلداری ‌روزهای ‌دشواری را می‌گذراند
  
هتلداری- گروه گردشگری- رضا ظریفی:

برنامه‌ریزی برای جذب مسافر در فصول کاهش مسافر هتل‌ها باید در راس برنامه‌های بخش دولتی و خصوصی قرار گیرد
این در حالی است که هر از گاهی با وضع قوانین جدید، مشکلاتی در این زمینه برای فعالان صنعت هتلداری به‌وجود می‌آید.انتخاب هتلداران برای پرداخت مالیات بر ارزش افزوده یکی از نگرانی‌هایی است که به‌تازگی بروز کرده است. در همین ارتباط فعالان صنعت هتلداری از استان‌های مختلف طی روزهای گذشته به اظهارنظر در این باره پرداخته بودند.

محمد علی فرخ مهر، رئیس اتحادیه هتلداران تهران از انتخاب هتلداران برای پرداخت مالیات اظهار تعجب کرده و گفته بود: در شرایطی که هتلداران از 50 درصد معافیت مالیاتی برخوردارند، متأسفانه دولت صنف هتلداران را در رده‌های نخست اولویت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده قرار داده است.

وی تاکید کرد: پرداخت مالیات بر ارزش افزوده، به معنی افزایش 3 درصدی تمام اقلام و خدمات در هتل‌هاست چون همه‌ هتلداران مجبورند، علاوه بر پرداخت هزینه‌ها به دارایی، هزینه‌های جدید تحمیل‌شده را نیز بپردازند.

فرخ‌مهر با بیان اینکه امسال درصد اشغال هتل‌ها در سراسر کشور کاهش یافته است، ادامه داد: شرایط کنونی اقتصادی و تحمیل مالیات جدید، فعالیت هتل‌ها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد و آنها قطعا در درازمدت با مشکلاتی مانند کاهش نیروی انسانی و فروش کم مواجه می‌شوند.  

علی اصغر رضایت رئیس جامعه هتلداران اصفهان نیز به رسانه‌ها گفت: دولت برای جایگزینی صنعت گردشگری به‌جای نفت، عوارض و مالیات‌های مؤسسه‌های فعال در این صنعت را حذف کند. وی افزود: مسلم است که با اجرای لایحه هدفمند ‌کردن یارانه‌ها، مردم باید درآمدهای نفتی را فراموش کنند و با پرداخت مالیات و روش‌های دیگر، به واقعی شدن قیمت‌ها کمک کنند؛

اما فراموش نکنیم که صنعت گردشگری، درآمدزا و کمک‌کننده به واقعی شدن قیمت‌هاست. وی ادامه داد: برای توسعه صنعت گردشگری و استفاده از مزیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی آن، راهی جز حمایت دولت از این صنعت وجود ندارد. رئیس جامعه هتلداران اردبیل نیز از عدم‌پرداخت این عوارض تا تعیین تکلیف نهایی خبر داده بود.

برنامه‌ریزی هماهنگ و همزمان

اما نکته دیگر در صنعت هتلداری تغییر فصول و به‌دنبال آن تغییر میزان جذب مسافر برای هتل‌هاست، امری که گاهی اوقات هتلداران را با تنگناهای اقتصادی مواجه می‌کند.این در حالی است که خسرو ایرانپور دبیر جامعه هتلداران ایران درباره لزوم برنامه‌ریزی برای جذب مسافر در فصول کاهش سفر به همشهری گفت: میزان حضور گردشگر در فصول مختلف سال متغیر است.

البته در شهرهایی مثل تهران نیز به دلائل اقتصادی و ترانزیت بودن آن تقریبا همیشه درصد اشغال هتل‌ها بالاست. وی در ادامه افزود: با برگزاری سمینارها، نمایشگاه‌ها و تورهای مختلف در فصل‌هایی که تعداد گردشگران کاهش می‌یابد باید برای تقویت صنعت هتلداری اقدام شود.علی اصغر رضایت، رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان نیز با تأیید این نکته می‌افزاید: برنامه‌ریزی باید به‌صورت همزمان و هماهنگ صورت بگیرد.

این همکاری باید بین بخش خصوصی، اتحادیه هتلداران استان‌ها و مسئولان سازمان میراث فرهنگی باشد. رضایت در ادامه خاطرنشان کرد: یکسری کارها به‌عهده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است که توانایی‌اش را دارد. یکسری اقدامات دیگر هم به‌عهده بخش خصوصی و هتلداران است.

جشنواره فصلی برای صنعت هتلداری

خسرو ایرانپور، دبیر جامعه هتلداران درباره بررسی وضعیت جذب گردشگر برای هتل‌ها گفت: صنعت هتلداری در هر گوشه از جهان باید به‌صورت جداگانه بررسی شود. ما نیز باید مردم را تشویق کنیم تا در همه فصول سال مسافرت کنند. این کار با ارائه مشوق‌های مسافرتی ممکن می‌شود. البته برای گسترش این موضوع، رسانه‌ها نیز باید فعالیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید سفرهای دسته‌جمعی را تشویق کنیم. اگر سفر انبوه‌تر شود، قیمت تمام شده برای اسکان و حتی دیگر هزینه‌ها پایین می‌آید. گردشگری مثل قطاری است که باید همه عوامل را کنار هم بچینیم تا به حرکت درآید.

علی اصغر رضایت رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان نیز درباره تعامل با بخش‌های مختلف برای توسعه صنعت هتلداری گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور به اصفهان، نشستی با مسئولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور داشتیم و مسائل را مطرح کردیم. حالا باید ببینیم بخش دولتی چه اقداماتی انجام خواهد داد. او افزود: ما نمی‌خواهیم با بخش دولتی در تقابل باشیم.

با بررسی بیشتر وضعیت اوضاع هتلداری این نکته مشخص می‌شود که مسئولان باید برای توسعه بیشتر این صنعت نشست‌های مختلفی را با فعالان و صاحب‌نظران این صنعت برگزار کنند تا از آسیب‌هایی که ناشی از رکود هتلداری است و منجر به بیکاری تعداد زیادی از شاغلان این صنعت خواهد شد، جلوگیری شود.

.

گواهی نامه ها و مدارک

 • Title
 • Date
 • Random
 • دکترای هتلداری-تگزاس

 • تقدیرنامه میراث فرهنگی

 • دکترای هتلداری-تگزاس

 • تقدیرنامه میراث فرهنگی

آشنایی با محوطه هتل

لابی

محیطی آرام، نورپردازی مناسب با ساعات مختلف شبانه روز ، عطر افشانی مستمر و همچنین موسیقی لایت، روح بخش و مفرحی که همواره در حال پخش از اسپیکرهای محوطه داخلی هتل می باشد فضایی آرامش بخش و در خور توجه مراجعین و مهمانان گرانقدر را فراهم آورده است. همچنین فضاهای آینه کاری شده و سقف نماهای بسیار شکیلی که در معماری داخلی هتل بکار گرفته شده است هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد. همچنین با بکارگیری گلدانهای زیبای طبیعی و مصنوعی سعی بر هر چه مفرح و با طراوت تر کردن محیط داخلی و پله های مجموعه شده است.

 

 

کافی شاپ

این هتل مجهز به کافی شاپ و Room Service بیست و چهار ساعته می باشد

محوطهمحوطه

محوطه

برخی خدمات

 • بهرمندی از مدیریت دارای سوابق عالیه علمی و عملی در امر هتلداری
 • استفاده خدمتی از پرسنل آموزش دیده و متخصص در زمینه صنعت توریسم و هتلداری
 • کافی شاپ 24 ساعته
 • اینترنت پر سرعت بی سیم
 • لاندری کاملاً مجهز به سیستمهای پیشرفته
 • تهیه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس
 • و دیگر خدماتی که هر روزه به جمع سرویسهای ما اضافه میشود تا درخدمت شما باشیم

از زبان مشتریان

 •     نظر میهمانان

  بسیاری از مشتریان اظهار نظر دارند که این هتل دارای انرژی مثبت و فضایی دلنشین است. این هتل را مانند خانه ی خود تصور می کنند و کارکنان آنرا صادق، آموزش دیده و مودب می دانند. میهمانان احساس آرامش دارند و این هتل را به یک هتل پرستاره ی پرطمطراق ترجیح می دهند.

 • 1

تماس با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
03136243544
03136242970
فاکس: 03136243544
فاکس: 03136242970
اصفهان، پل فلزی، اول خیابان حکیم نظامی

با ما در ارتباط باشید